Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−6,2 %
−12 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 114 000 | 101 000 | 122 000 | 194 000 | 182 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −8,1 % | −11,4 % | 20,8 % | 59 % | −6,2 % |
Liiketulos, € | 2 000 | 9 000 | −1 000 | 43 000 | 38 000 |
Tilikauden tulos, € | 1 000 | 7 000 | −1 000 | 34 000 | 30 000 |
Käyttökate, % | 2,2 % | 10,5 % | 0,1 % | 22,9 % | 21,4 % |
Liikevoitto, % | 2 % | 9,8 % | −0,3 % | 22,7 % | 21,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 114 000 | 101 000 | 122 000 | 194 000 | 182 000 |
Virallinen nimi
20.1.2020
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Konsultointipalvelut
Muu rakennustekninen palvelu (71126)
Y-tunnus:
20.1.2020
Ennakkoperintärekisteri:
20.1.2020
Verohallinnon perustiedot:
27.1.2020
Kaupparekisteri:
27.1.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
20.1.2020
Asbestihanska Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Konsultointipalvelut.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Asbestihanska oy.
Yhtiön Asbestihanska Oy liikevaihto oli 182 tuhatta ja tilikauden tulos 30 tuhatta. Liikevaihto laski 6,2%. Liikevoittoprosentti oli 21,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää