Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+20 %
+19 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 171 000 | 300 000 | 193 000 | 459 000 | 552 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −1,2 % | 75,4 % | −35,7 % | 137,8 % | 20,3 % |
Liiketulos, € | 39 000 | 15 000 | −80 000 | 172 000 | 227 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | 3 000 | −87 000 | 150 000 | 178 000 |
Käyttökate, % | 34,4 % | 56 % | 19,6 % | 57,9 % | 61,2 % |
Liikevoitto, % | 22,9 % | 5,3 % | −41,4 % | 37,6 % | 41,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 171 000 | 300 000 | 193 000 | 459 000 | 552 000 |
Virallinen nimi
1.1.2001
Osakeyhtiö
Rauma
Katso kartallaPäätoimiala
Konevuokraus
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
25.6.2001
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2001
Verohallinnon perustiedot:
3.8.2001
Työnantajarekisteri:
1.9.2019
Kaupparekisteri:
7.8.2001
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2001
Nosto ja Kuljetus Jaloset Oy on perustettu vuonna 2001. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Rauma, ja pääasiallinen toimiala Konevuokraus.
Yhtiön Nosto ja Kuljetus Jaloset Oy liikevaihto oli 552 tuhatta ja tilikauden tulos 178 tuhatta. Liikevaihto nousi 20,3%. Liikevoittoprosentti oli 41,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää