Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+29 %
+213 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 130 000 | 104 000 | 108 000 | 95 000 | 123 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 2,4 % | −20 % | 3,9 % | −12 % | 29,5 % |
Liiketulos, € | 15 000 | −10 000 | 1 000 | 7 000 | 32 000 |
Tilikauden tulos, € | 11 000 | −11 000 | −4 000 | 8 000 | 25 000 |
Käyttökate, % | 37,6 % | 25,4 % | 30,3 % | 34,7 % | 43,6 % |
Liikevoitto, % | 12,3 % | −8,9 % | 1,4 % | 7,8 % | 26,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 130 000 | 104 000 | 108 000 | 95 000 | 123 000 |
Virallinen nimi
22.4.2013
Osakeyhtiö
Lieto
Katso kartallaPäätoimiala
Koneurakointi
Rakennuspaikan valmistelutyöt (43120)
Y-tunnus:
13.3.2013
Ennakkoperintärekisteri:
13.3.2013
Verohallinnon perustiedot:
23.4.2013
Työnantajarekisteri:
8.3.2013
Kaupparekisteri:
22.4.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
8.3.2013
Koneurakointi R & T Koivisto Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lieto, ja pääasiallinen toimiala Koneurakointi.
Yhtiön Koneurakointi R & T Koivisto Oy liikevaihto oli 123 tuhatta ja tilikauden tulos 25 tuhatta. Liikevaihto nousi 29,5%. Liikevoittoprosentti oli 26,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää