Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,7 %
−19 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 176 000 | 101 000 | 138 000 | 146 000 | 145 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 38,6 % | −42,6 % | 36,6 % | 5,8 % | −0,7 % |
Liiketulos, € | 85 000 | 55 000 | 80 000 | 92 000 | 81 000 |
Tilikauden tulos, € | 68 000 | 44 000 | 64 000 | 79 000 | 64 000 |
Käyttökate, % | 50 % | 64,8 % | 64,7 % | 68,2 % | 66,6 % |
Liikevoitto, % | 49 % | 54,9 % | 58,3 % | 63,3 % | 56,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 176 000 | 101 000 | 138 000 | 146 000 | 145 000 |
Virallinen nimi
19.10.1988
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallatkkpartanen
Päätoimiala
Konepajateollisuus ja metallityöt
Konetyökalut
Työkalujen valmistus (25630)
Y-tunnus:
29.9.1988
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
29.9.1988
Kaupparekisteri:
19.10.1988
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Työkalukoneistus Partanen Oy on perustettu vuonna 1988. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Konetyökalut.
Yhtiön toinen toimiala on konepajateollisuus ja metallityöt.
Yhtiön Työkalukoneistus Partanen Oy liikevaihto oli 145 tuhatta ja tilikauden tulos 64 tuhatta. Liikevaihto laski 0,7%. Liikevoittoprosentti oli 56,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää