Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+11 %
−55 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 541 000 | 721 000 | 1 204 000 | 1 060 000 | 1 178 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 0 % | 122,6 % | −12 % | 11,1 % |
Liiketulos, € | 89 000 | 80 000 | 160 000 | 126 000 | 35 000 |
Tilikauden tulos, € | 70 000 | 63 000 | 125 000 | 98 000 | 44 000 |
Käyttökate, % | 16,2 % | 11,2 % | 13,3 % | 15,8 % | 3 % |
Liikevoitto, % | 16,5 % | 11,2 % | 13,3 % | 11,9 % | 3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 541 000 | 721 000 | 1 204 000 | 1 060 000 | 1 178 000 |
Virallinen nimi
6.11.2019
Osakeyhtiö
Kokkola
Katso kartallaPäätoimiala
Konepajateollisuus ja metallityöt
Metallirakenteiden ja niiden osien valmistus (25110)
Y-tunnus:
6.11.2019
Ennakkoperintärekisteri:
6.11.2019
Verohallinnon perustiedot:
11.11.2019
Työnantajarekisteri:
1.1.2020
Kaupparekisteri:
11.11.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
6.11.2019
Teollisuus Palje Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kokkola, ja pääasiallinen toimiala Konepajateollisuus ja metallityöt.
Yhtiön Teollisuus Palje Oy liikevaihto oli 1,18 miljoonaa ja tilikauden tulos 44 tuhatta. Liikevaihto nousi 11,1%. Liikevoittoprosentti oli 3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää