Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+50 %
+343 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 749 000 | 377 000 | 1 052 000 | 1 023 000 | 1 538 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 3 645 % | −49,7 % | 179,1 % | −2,8 % | 50,3 % |
Liiketulos, € | 64 000 | 70 000 | −18 000 | 10 000 | 11 000 |
Tilikauden tulos, € | 55 000 | 13 000 | −33 000 | 14 000 | 62 000 |
Käyttökate, % | 8,6 % | 18,1 % | −1,7 % | 1 % | 0,7 % |
Liikevoitto, % | 8,6 % | 18,9 % | −1,7 % | 1 % | 0,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 749 000 | 377 000 | 1 052 000 | 1 023 000 | 769 000 |
Virallinen nimi
2.1.1997
Osakeyhtiö
Heinola
Katso kartallaiBeauty
Smartox
Päätoimiala
Konepajateollisuus ja metallityöt
Metallirakenteiden ja niiden osien valmistus (25110)
Y-tunnus:
1.4.1997
Ennakkoperintärekisteri:
12.7.2000
Verohallinnon perustiedot:
1.4.1997
Työnantajarekisteri:
1.5.2000
Kaupparekisteri:
2.1.1997
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2000
Plowing Oy on perustettu vuonna 1997. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Heinola, ja pääasiallinen toimiala Konepajateollisuus ja metallityöt.
Yhtiön Plowing Oy liikevaihto oli 1,54 miljoonaa ja tilikauden tulos 62 tuhatta. Liikevaihto nousi 50,3%. Liikevoittoprosentti oli 0,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää