Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+31 %
+110 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 163 000 | 208 000 | 208 000 | 195 000 | 256 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −21,6 % | 17,5 % | 27,6 % | 3,2 % | 31,3 % |
Liiketulos, € | 18 000 | 39 000 | 39 000 | 25 000 | 53 000 |
Tilikauden tulos, € | 14 000 | 31 000 | 31 000 | 20 000 | 42 000 |
Käyttökate, % | 11 % | 19,1 % | 19,1 % | 13,2 % | 20,7 % |
Liikevoitto, % | 11,1 % | 19,1 % | 19,1 % | 13,2 % | 20,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | - | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 163 000 | 208 000 | - | - | - |
Virallinen nimi
21.10.2011
Osakeyhtiö
Lohja
Katso kartallaXpress-Automation
Päätoimiala
Kokoonpanopalvelu
Teollisuuden koneiden ja laitteiden asennus (33200)
Y-tunnus:
21.10.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.11.2011
Verohallinnon perustiedot:
11.11.2011
Työnantajarekisteri:
1.11.2011
Kaupparekisteri:
8.11.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.11.2011
Xpress-Service Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lohja, ja pääasiallinen toimiala Kokoonpanopalvelu.
Yhtiön Xpress-Service Oy liikevaihto oli 256 tuhatta ja tilikauden tulos 42 tuhatta. Liikevaihto nousi 31,3%. Liikevoittoprosentti oli 20,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää