Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+2,9 %
+33 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 134 000 | 137 000 | 153 000 | 104 000 | 107 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −1,5 % | 2,2 % | 11,7 % | −32 % | 2,9 % |
Liiketulos, € | 33 000 | 3 000 | 25 000 | 7 000 | 10 000 |
Tilikauden tulos, € | 27 000 | 2 000 | 20 000 | 6 000 | 8 000 |
Käyttökate, % | 42 % | 15 % | 25,1 % | 16,7 % | 16,5 % |
Liikevoitto, % | 25 % | 2,5 % | 16,7 % | 7,4 % | 9,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 134 000 | 137 000 | 153 000 | 104 000 | 107 000 |
Virallinen nimi
15.5.2005
Osakeyhtiö
Mäntsälä
Katso kartallaPäätoimiala
Kivet, kivimateriaalit ja kiviasennukset
Muu muualla luokittelematon monenlainen erikoistunut rakennustoiminta (43999)
Y-tunnus:
17.5.2005
Ennakkoperintärekisteri:
15.5.2005
Verohallinnon perustiedot:
18.5.2005
Kaupparekisteri:
7.6.2005
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
15.5.2005
Kivikaksio Oy on perustettu vuonna 2005. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Mäntsälä, ja pääasiallinen toimiala Kivet, kivimateriaalit ja kiviasennukset.
Yhtiön Kivikaksio Oy liikevaihto oli 107 tuhatta ja tilikauden tulos 8 tuhatta. Liikevaihto nousi 2,9%. Liikevoittoprosentti oli 9,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää