Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+59 %
+3 200 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 143 000 | 225 000 | 371 000 | 372 000 | 592 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 17,2 % | 0 % | 159,4 % | 0,3 % | 59,1 % |
Liiketulos, € | 20 000 | 1 000 | 9 000 | −4 000 | 155 000 |
Tilikauden tulos, € | 16 000 | 1 000 | 7 000 | −4 000 | 124 000 |
Käyttökate, % | 14,7 % | 1,5 % | 2,9 % | 0,7 % | 27,2 % |
Liikevoitto, % | 14,7 % | 0,7 % | 2,5 % | −0,9 % | 26,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 4 | 4 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 225 000 | 93 000 | 93 000 | 197 000 |
Virallinen nimi
12.4.2018
Osakeyhtiö
Porvoo
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöpalvelu
Kiinteistönhoito (81100)
Y-tunnus:
12.4.2018
Ennakkoperintärekisteri:
12.4.2018
Verohallinnon perustiedot:
18.4.2018
Työnantajarekisteri:
1.1.2026
Kaupparekisteri:
18.4.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
12.4.2018
Porvoon Vn Rakennus Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Porvoo, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöpalvelu.
Yhtiön Porvoon Vn Rakennus Oy liikevaihto oli 592 tuhatta ja tilikauden tulos 124 tuhatta. Liikevaihto nousi 59,1%. Liikevoittoprosentti oli 26,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä laski 25% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää