Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+3,9 %
+36 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 87 000 | 135 000 | 186 000 | 207 000 | 215 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −35,6 % | 0 % | 113,8 % | 11,3 % | 3,9 % |
Liiketulos, € | 9 000 | 7 000 | 20 000 | 18 000 | 24 000 |
Tilikauden tulos, € | 7 000 | 6 000 | 16 000 | 14 000 | 19 000 |
Käyttökate, % | 11,3 % | 5,9 % | 11,8 % | 9,6 % | 12,2 % |
Liikevoitto, % | 11,3 % | 5,9 % | 11 % | 8,8 % | 11,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 87 000 | 135 000 | 186 000 | 207 000 | - |
Virallinen nimi
13.12.2020
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöpalvelu
Muu kiinteistöalan toiminta palkkio- tai sopimusperusteisesti (68320)
Y-tunnus:
13.12.2020
Ennakkoperintärekisteri:
13.12.2020
Verohallinnon perustiedot:
22.12.2020
Työnantajarekisteri:
11.2.2021
Kaupparekisteri:
22.12.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
13.12.2020
Isännöintipalvelu Holli Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöpalvelu.
Yhtiön Isännöintipalvelu Holli Oy liikevaihto oli 215 tuhatta ja tilikauden tulos 19 tuhatta. Liikevaihto nousi 3,9%. Liikevoittoprosentti oli 11,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää