Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,9 %
+367 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 195 000 | 142 000 | 215 000 | 220 000 | 218 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −3,5 % | −27,2 % | 51,4 % | 2,3 % | −0,9 % |
Liiketulos, € | 60 000 | −4 000 | 15 000 | −3 000 | 10 000 |
Tilikauden tulos, € | 48 000 | −4 000 | 13 000 | −3 000 | 8 000 |
Käyttökate, % | 31,1 % | −2,7 % | 7,2 % | −1,1 % | 4,6 % |
Liikevoitto, % | 31,1 % | −2,7 % | 7,2 % | −1,1 % | 4,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 98 000 | 71 000 | 108 000 | 110 000 | 109 000 |
Virallinen nimi
28.1.2011
Osakeyhtiö
Riihimäki
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistönvälitys, kiinteistömyynti, kiinteistövuokraus
Kiinteistöjä koskevat välityspalvelut (68310)
Y-tunnus:
17.1.2011
Ennakkoperintärekisteri:
17.1.2011
Verohallinnon perustiedot:
24.1.2011
Työnantajarekisteri:
1.3.2011
Kaupparekisteri:
28.1.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
14.1.2011
Riihimäen Asuntokeskus Oy Lkv on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Riihimäki, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistönvälitys, kiinteistömyynti, kiinteistövuokraus.
Yhtiön Riihimäen Asuntokeskus Oy Lkv liikevaihto oli 218 tuhatta ja tilikauden tulos 8 tuhatta. Liikevaihto laski 0,9%. Liikevoittoprosentti oli 4,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää