Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+11 %
+329 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 297 000 | 309 000 | 264 000 | 294 000 | 325 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 2,1 % | 4 % | −14,6 % | 11,4 % | 10,5 % |
Liiketulos, € | 20 000 | 65 000 | −21 000 | 14 000 | 60 000 |
Tilikauden tulos, € | 20 000 | 65 000 | −21 000 | 14 000 | 60 000 |
Käyttökate, % | 28,4 % | 46,7 % | 20 % | 30,6 % | 42,5 % |
Liikevoitto, % | 7,1 % | 21,1 % | −7,7 % | 4,9 % | 18,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 297 000 | 309 000 | 264 000 | 294 000 | 325 000 |
Virallinen nimi
31.1.1990
Osakeyhtiö
Ikaalinen
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistönvälitys, kiinteistömyynti, kiinteistövuokraus
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
7.3.1991
Ennakkoperintärekisteri:
26.3.2001
Verohallinnon perustiedot:
7.3.1991
Kaupparekisteri:
31.1.1990
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.8.2006
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2000
JP Riskusalo Oy on perustettu vuonna 1990. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Ikaalinen, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistönvälitys, kiinteistömyynti, kiinteistövuokraus.
Yhtiön JP Riskusalo Oy liikevaihto oli 325 tuhatta ja tilikauden tulos 60 tuhatta. Liikevaihto nousi 10,5%. Liikevoittoprosentti oli 18,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää