Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+1 052 %
+84 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 591 000 | 507 000 | 524 000 | 285 000 | 3 282 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −34,7 % | −14,2 % | 3,4 % | −45,6 % | 1 051,6 % |
Liiketulos, € | 29 000 | 138 000 | −1 000 | 4 000 | 112 000 |
Tilikauden tulos, € | 14 000 | 112 000 | 7 000 | 25 000 | 46 000 |
Käyttökate, % | 6,2 % | 29,6 % | 1 % | 3,2 % | 3,5 % |
Liikevoitto, % | 5 % | 27,4 % | −0,1 % | 1,6 % | 3,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 591 000 | 507 000 | 524 000 | 285 000 | 3 282 000 |
Virallinen nimi
25.8.2011
Osakeyhtiö
Oulainen
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
18.8.2011
Ennakkoperintärekisteri:
18.8.2011
Verohallinnon perustiedot:
31.8.2011
Työnantajarekisteri:
1.1.2012
Kaupparekisteri:
25.8.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
3.1.2022
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2012
Vepi Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulainen, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Vepi Oy liikevaihto oli 3,28 miljoonaa ja tilikauden tulos 46 tuhatta. Liikevaihto nousi 1051,6%. Liikevoittoprosentti oli 3,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää