Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+0,3 %
+443 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 2 374 000 | 3 349 000 | 332 000 | 345 000 | 346 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 84,9 % | 41,1 % | −90,1 % | 3,9 % | 0,3 % |
Liiketulos, € | 511 000 | 284 000 | 160 000 | 151 000 | 163 000 |
Tilikauden tulos, € | 407 000 | 201 000 | 230 000 | 30 000 | 163 000 |
Käyttökate, % | 21,5 % | 8,5 % | 48,6 % | 44 % | 47,3 % |
Liikevoitto, % | 21,5 % | 8,5 % | 48,6 % | 44 % | 47,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 2 374 000 | 3 349 000 | 332 000 | 345 000 | - |
Virallinen nimi
19.12.1975
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaTampereen VK-Kiinteistöt
Tamsijoitus
Tampereen Kiinteistörahoitus
Päätoimiala
Kiinteistöhallinto
Omien kiinteistöjen kauppa (68110)
Y-tunnus:
15.3.1978
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
15.3.1978
Kaupparekisteri:
19.12.1975
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
3.1.2002
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
VK-Holding Oy on perustettu vuonna 1975. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön VK-Holding Oy liikevaihto oli 346 tuhatta ja tilikauden tulos 163 tuhatta. Liikevaihto nousi 0,3%. Liikevoittoprosentti oli 47,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää