Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+23 %
+26 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 123 000 | 1 016 000 | 798 000 | 794 000 | 975 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 43,1 % | −9,5 % | −21,5 % | −0,5 % | 22,8 % |
Liiketulos, € | 395 000 | 363 000 | 291 000 | 290 000 | 337 000 |
Tilikauden tulos, € | 325 000 | 312 000 | 146 000 | 167 000 | 211 000 |
Käyttökate, % | 37,3 % | 38,4 % | 40,7 % | 41,7 % | 38,6 % |
Liikevoitto, % | 35,2 % | 35,8 % | 36,5 % | 36,7 % | 34,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 123 000 | 1 016 000 | 798 000 | 794 000 | 975 000 |
Virallinen nimi
9.2.2017
Osakeyhtiö
Salo
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Asuntojen ja asuinkiinteistöjen hallinta (68202)
Y-tunnus:
9.2.2017
Ennakkoperintärekisteri:
4.2.2021
Verohallinnon perustiedot:
7.3.2017
Kaupparekisteri:
7.3.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
26.7.2017
Top Rm Investment Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Salo, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Top Rm Investment Oy liikevaihto oli 975 tuhatta ja tilikauden tulos 211 tuhatta. Liikevaihto nousi 22,8%. Liikevoittoprosentti oli 34,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää