Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,5 %
+12 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen ja toimitusjohtaja yhdessä sekä hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 768 000 | 788 000 | 909 000 | 975 000 | 970 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 2,4 % | 2,6 % | 15,4 % | 7,3 % | −0,5 % |
Liiketulos, € | 86 000 | 198 000 | 228 000 | 374 000 | 390 000 |
Tilikauden tulos, € | 138 000 | 210 000 | 226 000 | 376 000 | 422 000 |
Käyttökate, % | 17,9 % | 31,2 % | 30,4 % | 43 % | 44,6 % |
Liikevoitto, % | 11,3 % | 25,2 % | 25,1 % | 38,4 % | 40,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 768 000 | 788 000 | 909 000 | 975 000 | 970 000 |
Virallinen nimi
13.6.1996
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
9.8.1996
Ennakkoperintärekisteri:
28.1.1998
Verohallinnon perustiedot:
9.8.1996
Työnantajarekisteri:
1.1.2004
Kaupparekisteri:
13.6.1996
Tampereen Viola Kiinteistö Oy on perustettu vuonna 1996. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Kiinteistö Oy Tampereen Viola.
Yhtiön Tampereen Viola Kiinteistö Oy liikevaihto oli 970 tuhatta ja tilikauden tulos 422 tuhatta. Liikevaihto laski 0,5%. Liikevoittoprosentti oli 40,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää