Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−1,4 %
+218 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 82 000 | 251 000 | 614 000 | 588 000 | 580 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 206,1 % | 144,6 % | −4,2 % | −1,4 % |
Liiketulos, € | 60 000 | 241 000 | 553 000 | −174 000 | 574 000 |
Tilikauden tulos, € | 33 000 | 124 000 | 303 000 | −316 000 | 372 000 |
Käyttökate, % | 73,8 % | 96,7 % | 90,2 % | −29,4 % | 99,1 % |
Liikevoitto, % | 73,8 % | 96,7 % | 90,2 % | −29,4 % | 99,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | - | - |
Virallinen nimi
10.3.2017
Osakeyhtiö
Kuortane
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
10.3.2017
Ennakkoperintärekisteri:
31.1.2019
Verohallinnon perustiedot:
20.3.2017
Kaupparekisteri:
20.3.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
17.12.2019
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2018
Suomen Kuntorakennus Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuortane, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Suomen Kuntorakennus Oy liikevaihto oli 580 tuhatta ja tilikauden tulos 372 tuhatta. Liikevaihto laski 1,4%. Liikevoittoprosentti oli 99,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää