Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−15 %
−5,2 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | - | 1 051 000 | 1 034 000 | 838 000 | 711 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −100 % | 0 % | −1,6 % | −19 % | −15,2 % |
Liiketulos, € | 289 000 | 467 000 | 410 000 | 435 000 | 403 000 |
Tilikauden tulos, € | 231 000 | 367 000 | 315 000 | 346 000 | 328 000 |
Käyttökate, % | 48,3 % | 60,5 % | 54,2 % | 68 % | 73 % |
Liikevoitto, % | - | 44,5 % | 39,7 % | 51,9 % | 56,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 0 | 526 000 | 1 034 000 | 838 000 | - |
Virallinen nimi
19.1.1999
Osakeyhtiö
Seinäjoki
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
11.1.1999
Ennakkoperintärekisteri:
8.1.1999
Verohallinnon perustiedot:
11.1.1999
Kaupparekisteri:
19.1.1999
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
8.1.1999
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2007
Renmac Oy on perustettu vuonna 1999. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Seinäjoki, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Renmac Oy liikevaihto oli 711 tuhatta ja tilikauden tulos 328 tuhatta. Liikevaihto laski 15,2%. Liikevoittoprosentti oli 56,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää