Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+6,6 %
+226 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2022/08 | 2023/08 | 2024/08 | 2025/08 | Uusi 2026/08 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 236 000 | 272 000 | 328 000 | 347 000 | 370 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 2,6 % | 15,3 % | 20,6 % | 5,8 % | 6,6 % |
Liiketulos, € | −12 000 | 44 000 | 150 000 | 93 000 | 302 000 |
Tilikauden tulos, € | −12 000 | 38 000 | 120 000 | 74 000 | 241 000 |
Käyttökate, % | 1,5 % | 20,8 % | 44,3 % | 28,4 % | 58,4 % |
Liikevoitto, % | −4,9 % | 16,4 % | 45,8 % | 26,9 % | 81,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 236 000 | 272 000 | 328 000 | 347 000 | 370 000 |
Virallinen nimi
4.4.1975
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
15.3.1978
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
15.3.1978
Kaupparekisteri:
4.4.1975
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.9.1994
Opla Oy on perustettu vuonna 1975. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Opla Oy liikevaihto oli 370 tuhatta ja tilikauden tulos 241 tuhatta. Liikevaihto nousi 6,6%. Liikevoittoprosentti oli 81,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
08/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää