Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,3 %
+100 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 379 000 | 310 000 | 316 000 | 324 000 | 323 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −11,4 % | 0 % | 1,9 % | 2,5 % | −0,3 % |
Liiketulos, € | 56 000 | 24 000 | 28 000 | 12 000 | 22 000 |
Tilikauden tulos, € | 46 000 | 21 000 | 23 000 | 9 000 | 18 000 |
Käyttökate, % | 15 % | 7,8 % | 9,1 % | 3,8 % | 6,9 % |
Liikevoitto, % | 15 % | 7,8 % | 9,1 % | 3,8 % | 6,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 379 000 | 310 000 | 316 000 | 324 000 | - |
Virallinen nimi
16.5.2018
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
16.5.2018
Ennakkoperintärekisteri:
16.5.2018
Verohallinnon perustiedot:
21.5.2018
Kaupparekisteri:
21.5.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
5.6.2018
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2018
Nordcare Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Nordcare Oy liikevaihto oli 323 tuhatta ja tilikauden tulos 18 tuhatta. Liikevaihto laski 0,3%. Liikevoittoprosentti oli 6,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää