Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−47 %
+131 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 132 000 | 161 000 | 156 000 | 272 000 | 143 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 603,1 % | 0 % | −86,2 % | 74,4 % | −47,4 % |
Liiketulos, € | 156 000 | 85 000 | 103 000 | 64 000 | 104 000 |
Tilikauden tulos, € | 108 000 | 58 000 | 64 000 | 29 000 | 67 000 |
Käyttökate, % | 13,8 % | 53,3 % | 66,6 % | 23,8 % | 73,4 % |
Liikevoitto, % | 13,8 % | 53,3 % | 66,6 % | 23,8 % | 73,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | - | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | - | 48 000 |
Virallinen nimi
7.7.2020
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Omien kiinteistöjen kauppa (68110)
Y-tunnus:
7.7.2020
Ennakkoperintärekisteri:
2.9.2025
Verohallinnon perustiedot:
16.7.2020
Kaupparekisteri:
16.7.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
10.9.2020
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
7.7.2020
Mjss Invest Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Mjss Invest Oy liikevaihto oli 143 tuhatta ja tilikauden tulos 67 tuhatta. Liikevaihto laski 47,4%. Liikevoittoprosentti oli 73,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää