Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+27 %
+35 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 198 000 | 205 000 | 195 000 | 246 000 | 313 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 15,1 % | 3,5 % | −4,9 % | 26,2 % | 27,2 % |
Liiketulos, € | 59 000 | 17 000 | 46 000 | 111 000 | 150 000 |
Tilikauden tulos, € | 42 000 | 4 000 | 26 000 | 81 000 | 109 000 |
Käyttökate, % | 49,1 % | 24 % | 37,8 % | 52,4 % | 57,3 % |
Liikevoitto, % | 30,1 % | 8,6 % | 24 % | 45,6 % | 48,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 198 000 | 205 000 | 195 000 | 246 000 | 313 000 |
Virallinen nimi
26.3.2014
Osakeyhtiö
Kuopio
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
4.3.2014
Ennakkoperintärekisteri:
1.4.2014
Verohallinnon perustiedot:
2.4.2014
Kaupparekisteri:
26.3.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.4.2014
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2014
MaNi-Siilot Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuopio, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön MaNi-Siilot Oy liikevaihto oli 313 tuhatta ja tilikauden tulos 109 tuhatta. Liikevaihto nousi 27,2%. Liikevoittoprosentti oli 48,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää