Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+0,3 %
−1,9 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 260 000 | 303 000 | 372 000 | 400 000 | 401 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 2,8 % | 16,5 % | 22,8 % | 7,5 % | 0,3 % |
Liiketulos, € | 18 000 | 58 000 | 144 000 | 183 000 | 183 000 |
Tilikauden tulos, € | 52 000 | 35 000 | 180 000 | 213 000 | 209 000 |
Käyttökate, % | 63,4 % | 66,1 % | 65,2 % | 66,1 % | 64,6 % |
Liikevoitto, % | 7,2 % | 19,4 % | 39 % | 45,9 % | 45,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 260 000 | 303 000 | 372 000 | 400 000 | 401 000 |
Virallinen nimi
7.9.2000
Osakeyhtiö
Lappeenranta
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
19.10.1982
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
19.10.1982
Kaupparekisteri:
16.9.1982
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
2.10.2000
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
M Heinänen Oy on perustettu vuonna 2000. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lappeenranta, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön M Heinänen Oy liikevaihto oli 401 tuhatta ja tilikauden tulos 209 tuhatta. Liikevaihto nousi 0,3%. Liikevoittoprosentti oli 45,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää