Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+1,1 %
−23 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 791 000 | 950 000 | 936 000 | 978 000 | 989 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −10,5 % | 20,1 % | −1,5 % | 4,5 % | 1,1 % |
Liiketulos, € | 1 133 000 | 652 000 | 649 000 | 335 000 | 762 000 |
Tilikauden tulos, € | 882 000 | 490 000 | 389 000 | 646 000 | 495 000 |
Käyttökate, % | 80,5 % | 68 % | 68,4 % | 34,4 % | 77,1 % |
Liikevoitto, % | 143,4 % | 68,8 % | 69,4 % | 34,4 % | 77,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 950 000 | 936 000 | 978 000 | - |
Virallinen nimi
25.7.2014
Osakeyhtiö
Vaasa
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
26.6.2014
Ennakkoperintärekisteri:
26.6.2014
Verohallinnon perustiedot:
5.9.2014
Työnantajarekisteri:
1.7.2014
Kaupparekisteri:
25.7.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
31.12.2014
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.11.2018
Laine Kiinteistösijoitus Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vaasa, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Laine Kiinteistösijoitus Oy liikevaihto oli 989 tuhatta ja tilikauden tulos 495 tuhatta. Liikevaihto nousi 1,1%. Liikevoittoprosentti oli 77,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää