Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+21 %
−0,6 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 290 000 | 1 308 000 | 1 345 000 | 1 372 000 | 1 659 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 27,3 % | 1,4 % | 2,8 % | 2 % | 20,9 % |
Liiketulos, € | 672 000 | 555 000 | 596 000 | 659 000 | 787 000 |
Tilikauden tulos, € | 545 000 | 555 000 | 596 000 | 659 000 | 655 000 |
Käyttökate, % | 78 % | 66,9 % | 67,2 % | 69,5 % | 64,5 % |
Liikevoitto, % | 52,1 % | 42,5 % | 44,4 % | 48,1 % | 47,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 1 308 000 | 1 345 000 | 1 372 000 | - |
Virallinen nimi
1.12.2006
Osakeyhtiö
Raisio
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
24.11.2006
Ennakkoperintärekisteri:
1.6.2007
Verohallinnon perustiedot:
7.12.2006
Kaupparekisteri:
1.12.2006
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.5.2007
Kuninkojan Laakso Kiinteistö Oy on perustettu vuonna 2006. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Raisio, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Kiinteistö Oy Kuninkojan Laakso.
Yhtiön Kuninkojan Laakso Kiinteistö Oy liikevaihto oli 1,66 miljoonaa ja tilikauden tulos 655 tuhatta. Liikevaihto nousi 20,9%. Liikevoittoprosentti oli 47,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää