Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−3,6 %
+828 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 681 000 | 1 807 000 | 1 966 000 | 1 926 000 | 1 857 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −1 % | 7,5 % | 8,8 % | −2 % | −3,6 % |
Liiketulos, € | 214 000 | 337 000 | - | - | 269 000 |
Tilikauden tulos, € | 214 000 | 337 000 | 293 000 | 29 000 | 269 000 |
Käyttökate, % | 25,1 % | 29,4 % | 9,2 % | 8,8 % | 22,3 % |
Liikevoitto, % | 12,8 % | 18,7 % | - | - | 14,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 681 000 | 1 807 000 | 1 966 000 | 1 926 000 | 929 000 |
Virallinen nimi
20.2.1976
Osakeyhtiö
Kankaanpää
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Asuntojen ja asuinkiinteistöjen hallinta (68202)
Y-tunnus:
19.8.1985
Verohallinnon perustiedot:
19.8.1985
Kaupparekisteri:
20.2.1976
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.5.2000
Kivipohja Kiinteistö Oy on perustettu vuonna 1976. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kankaanpää, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Kiinteistö Oy Kivipohja.
Yhtiön Kivipohja Kiinteistö Oy liikevaihto oli 1,86 miljoonaa ja tilikauden tulos 269 tuhatta. Liikevaihto laski 3,6%. Liikevoittoprosentti oli 14,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää