Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−4,7 %
−57 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 540 000 | 532 000 | 534 000 | 596 000 | 568 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 6,9 % | 0 % | −1,1 % | 11,6 % | −4,7 % |
Liiketulos, € | 113 000 | 143 000 | 192 000 | 238 000 | 119 000 |
Tilikauden tulos, € | 63 000 | 88 000 | 107 000 | 145 000 | 63 000 |
Käyttökate, % | 41,4 % | 45,7 % | 58,4 % | 58,5 % | 42,8 % |
Liikevoitto, % | 21,1 % | 26,9 % | 36,1 % | 40,1 % | 21,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 540 000 | 532 000 | 534 000 | 596 000 | 568 000 |
Virallinen nimi
12.6.1997
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
2.10.1997
Ennakkoperintärekisteri:
19.5.2015
Verohallinnon perustiedot:
2.10.1997
Työnantajarekisteri:
19.5.2015
Kaupparekisteri:
12.6.1997
Arvonlisäverovelvollisuus:
Alkutuottajana ja/tai kuvataiteilijana arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2003
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
11.2.2002
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2011
Kiint. Oy Rajalinna on perustettu vuonna 1997. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Kiint. Oy Rajalinna liikevaihto oli 568 tuhatta ja tilikauden tulos 63 tuhatta. Liikevaihto laski 4,7%. Liikevoittoprosentti oli 21,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää