Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+81 %
+12 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 198 000 | 136 000 | 130 000 | 140 000 | 254 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 83,3 % | 0 % | −34,3 % | 7,7 % | 81,4 % |
Liiketulos, € | 63 000 | 41 000 | 73 000 | 51 000 | 77 000 |
Tilikauden tulos, € | 147 000 | 114 000 | 149 000 | 129 000 | 145 000 |
Käyttökate, % | 41,3 % | 42,3 % | 59,8 % | 43,8 % | 35,1 % |
Liikevoitto, % | 32 % | 30,9 % | 56,6 % | 37 % | 30,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 198 000 | - | 130 000 | 140 000 | 254 000 |
Virallinen nimi
10.11.2009
Osakeyhtiö
Hämeenkyrö
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Kiven leikkaaminen, muotoilu ja viimeistely (23700)
Y-tunnus:
10.11.2009
Ennakkoperintärekisteri:
16.9.2019
Verohallinnon perustiedot:
11.12.2009
Kaupparekisteri:
11.12.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.1.2010
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
9.11.2016
KS Progress Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenkyrö, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön KS Progress Oy liikevaihto oli 254 tuhatta ja tilikauden tulos 145 tuhatta. Liikevaihto nousi 81,4%. Liikevoittoprosentti oli 30,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää