Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,9 %
−19 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/10 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 305 000 | 392 000 | 330 000 | 327 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 28,5 % | −15,8 % | −0,9 % |
Liiketulos, € | 147 000 | 210 000 | 156 000 | 128 000 |
Tilikauden tulos, € | 116 000 | 168 000 | 125 000 | 101 000 |
Käyttökate, % | 48,3 % | 53,9 % | 47,6 % | 40,2 % |
Liikevoitto, % | 48,3 % | 53,9 % | 47,6 % | 39,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | - |
Virallinen nimi
23.6.2021
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Asuntojen vuokraus (68201)
Y-tunnus:
23.6.2021
Ennakkoperintärekisteri:
23.6.2021
Verohallinnon perustiedot:
24.6.2021
Kaupparekisteri:
24.6.2021
HR-Asunnot Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön HR-Asunnot Oy liikevaihto oli 327 tuhatta ja tilikauden tulos 101 tuhatta. Liikevaihto laski 0,9%. Liikevoittoprosentti oli 39,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää