Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+0,6 %
+9,1 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 551 000 | 576 000 | 718 000 | 687 000 | 691 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 5,6 % | 4,5 % | 24,7 % | −4,3 % | 0,6 % |
Liiketulos, € | 188 000 | 273 000 | 334 000 | 283 000 | 300 000 |
Tilikauden tulos, € | 85 000 | 162 000 | 215 000 | 164 000 | 179 000 |
Käyttökate, % | 73 % | 86,2 % | 76,2 % | 70,7 % | 72,7 % |
Liikevoitto, % | 34,3 % | 47,5 % | 46,7 % | 41,2 % | 43,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 184 000 | 576 000 | 718 000 | 687 000 | 691 000 |
Virallinen nimi
20.12.2011
Osakeyhtiö
Kauhava
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
28.11.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2011
Verohallinnon perustiedot:
27.12.2011
Kaupparekisteri:
20.12.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.12.2011
Härmän liike- ja lomahuoneistot Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kauhava, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Härmän liike- ja lomahuoneistot Oy liikevaihto oli 691 tuhatta ja tilikauden tulos 179 tuhatta. Liikevaihto nousi 0,6%. Liikevoittoprosentti oli 43,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää