Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+17 %
+393 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 10 000 | 34 000 | 114 000 | 190 000 | 222 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 240 % | 235,3 % | 66,7 % | 16,8 % |
Liiketulos, € | −16 000 | 14 000 | 23 000 | 3 000 | 67 000 |
Tilikauden tulos, € | −21 000 | 7 000 | 10 000 | −15 000 | 44 000 |
Käyttökate, % | −169,3 % | 43,3 % | 20,4 % | 1,9 % | 30,3 % |
Liikevoitto, % | −169,3 % | 43,3 % | 20,4 % | 1,9 % | 30,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | 114 000 | 190 000 | 222 000 |
Virallinen nimi
3.7.2020
Osakeyhtiö
Hyvinkää
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Asuntojen ja asuinkiinteistöjen hallinta (68202)
Y-tunnus:
3.7.2020
Ennakkoperintärekisteri:
3.7.2020
Verohallinnon perustiedot:
14.7.2020
Kaupparekisteri:
14.7.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
3.7.2020
E.F.A. Properties Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hyvinkää, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön E.F.A. Properties Oy liikevaihto oli 222 tuhatta ja tilikauden tulos 44 tuhatta. Liikevaihto nousi 16,8%. Liikevoittoprosentti oli 30,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää