Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−49 %
−70 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 082 000 | 991 000 | 915 000 | 803 000 | 412 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −7,1 % | −8,4 % | −7,7 % | −12,2 % | −48,7 % |
Liiketulos, € | 988 000 | 459 000 | 525 000 | 308 000 | 95 000 |
Tilikauden tulos, € | 917 000 | 366 000 | 1 564 000 | 254 000 | 77 000 |
Käyttökate, % | 62,1 % | 23,9 % | 48,8 % | 38,5 % | 25,3 % |
Liikevoitto, % | 91,4 % | 46,4 % | 57,5 % | 38,5 % | 23,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 082 000 | 991 000 | 915 000 | 803 000 | 412 000 |
Virallinen nimi
7.12.2009
Osakeyhtiö
Lempäälä
Katso kartallaPäätoimiala
Kiinteistöhallinto
Asuntojen vuokraus (68201)
Y-tunnus:
7.12.2009
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2010
Verohallinnon perustiedot:
25.1.2010
Kaupparekisteri:
4.1.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.9.2015
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2025
Asuntoruukki Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lempäälä, ja pääasiallinen toimiala Kiinteistöhallinto.
Yhtiön Asuntoruukki Oy liikevaihto oli 412 tuhatta ja tilikauden tulos 77 tuhatta. Liikevaihto laski 48,7%. Liikevoittoprosentti oli 23,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää