Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−8,5 %
−25 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 124 000 | 124 000 | 138 000 | 129 000 | 118 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 0 % | 11,3 % | −6,5 % | −8,5 % |
Liiketulos, € | - | 60 000 | 69 000 | 56 000 | 50 000 |
Tilikauden tulos, € | 55 000 | 47 000 | 57 000 | 53 000 | 40 000 |
Käyttökate, % | - | 49,3 % | 50,6 % | 44,2 % | 43,1 % |
Liikevoitto, % | - | 49,3 % | 50,6 % | 44,2 % | 43,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 124 000 | 124 000 | 138 000 | 129 000 | 118 000 |
Virallinen nimi
9.12.2020
Osakeyhtiö
Lahti
Katso kartallaRiski Art Ltd
Päätoimiala
Kauneushoitola
Kauneudenhoitopalvelut (96220)
Y-tunnus:
9.12.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2021
Verohallinnon perustiedot:
21.12.2020
Kaupparekisteri:
21.12.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2021
Riski Art Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lahti, ja pääasiallinen toimiala Kauneushoitola.
Yhtiön Riski Art Oy liikevaihto oli 118 tuhatta ja tilikauden tulos 40 tuhatta. Liikevaihto laski 8,5%. Liikevoittoprosentti oli 43,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää