Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+1,3 %
+1 000 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 203 000 | 163 000 | 153 000 | 160 000 | 162 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 16 % | −19,7 % | −6,1 % | 4,6 % | 1,3 % |
Liiketulos, € | 44 000 | 31 000 | 16 000 | 4 000 | 26 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | 22 000 | 8 000 | −2 000 | 18 000 |
Käyttökate, % | 28,4 % | 24 % | 20,8 % | 10,8 % | 18,5 % |
Liikevoitto, % | 21,9 % | 19,8 % | 10,6 % | 2,8 % | 16,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 203 000 | 163 000 | 153 000 | 160 000 | 162 000 |
Virallinen nimi
10.5.2019
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Kauneushoitola
Kauneudenhoitopalvelut (96220)
Y-tunnus:
10.5.2019
Ennakkoperintärekisteri:
10.5.2019
Verohallinnon perustiedot:
24.5.2019
Kaupparekisteri:
24.5.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
10.5.2019
Kosmarik Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Kauneushoitola.
Yhtiön Kosmarik Oy liikevaihto oli 162 tuhatta ja tilikauden tulos 18 tuhatta. Liikevaihto nousi 1,3%. Liikevoittoprosentti oli 16,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää