Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−17 %
+517 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 124 000 | 94 000 | 109 000 | 180 000 | 149 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 49,4 % | −24,2 % | 16 % | 65,1 % | −17,2 % |
Liiketulos, € | 24 000 | 11 000 | 15 000 | 8 000 | 46 000 |
Tilikauden tulos, € | 19 000 | 9 000 | 12 000 | 6 000 | 37 000 |
Käyttökate, % | 20,2 % | 11,1 % | 13,7 % | 4,3 % | 28,6 % |
Liikevoitto, % | 19,6 % | 11,9 % | 14,7 % | 4,6 % | 31,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 124 000 | 94 000 | 109 000 | 180 000 | 149 000 |
Virallinen nimi
30.4.2019
Osakeyhtiö
Kemijärvi
Katso kartallaPK Pyhäjooga
Päätoimiala
Kaavoitus ja maankäytönsuunnittelu
Luonnontieteen ja tekniikan tutkimus ja kehittäminen (72100)
Y-tunnus:
30.4.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2019
Verohallinnon perustiedot:
14.5.2019
Kaupparekisteri:
14.5.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2019
Luontoselvitys Kangas Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kemijärvi, ja pääasiallinen toimiala Kaavoitus ja maankäytönsuunnittelu.
Yhtiön Luontoselvitys Kangas Oy liikevaihto oli 149 tuhatta ja tilikauden tulos 37 tuhatta. Liikevaihto laski 17,2%. Liikevoittoprosentti oli 31,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää