Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+38 %
−56 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 393 000 | 1 063 000 | 1 299 000 | 545 000 | 750 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 16,3 % | −23,7 % | 22,2 % | −58 % | 37,6 % |
Liiketulos, € | 155 000 | 147 000 | 112 000 | 74 000 | 36 000 |
Tilikauden tulos, € | 123 000 | 117 000 | 89 000 | 59 000 | 26 000 |
Käyttökate, % | 12,1 % | 14,9 % | 9,2 % | 14,8 % | 5,5 % |
Liikevoitto, % | 11,2 % | 13,9 % | 8,6 % | 13,8 % | 4,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 393 000 | 1 063 000 | 1 299 000 | 545 000 | 750 000 |
Virallinen nimi
14.4.1998
Osakeyhtiö
Turku
Katso kartallaSteam Consult Finland
Pack Consult Finland
Päätoimiala
Juomateollisuus, panimot
Suodattimet
Muu muualla luokittelematon monenlainen henkilökohtainen palvelutoiminta (96999)
Y-tunnus:
16.4.1998
Ennakkoperintärekisteri:
16.4.1998
Verohallinnon perustiedot:
16.4.1998
Kaupparekisteri:
14.4.1998
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.1998
Drink Consult Finland Oy on perustettu vuonna 1998. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Turku, ja pääasiallinen toimiala Juomateollisuus, panimot.
Yhtiön toinen toimiala on suodattimet.
Yhtiön Drink Consult Finland Oy liikevaihto oli 750 tuhatta ja tilikauden tulos 26 tuhatta. Liikevaihto nousi 37,6%. Liikevoittoprosentti oli 4,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää