Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−6,3 %
−118 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 965 000 | 976 000 | 1 084 000 | 1 144 000 | 1 072 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −0,6 % | 1,1 % | 11,1 % | 5,5 % | −6,3 % |
Liiketulos, € | 29 000 | 8 000 | −41 000 | −69 000 | −147 000 |
Tilikauden tulos, € | 33 000 | 13 000 | −37 000 | −67 000 | −146 000 |
Käyttökate, % | 6,3 % | 4 % | −0,9 % | −3,4 % | −12,8 % |
Liikevoitto, % | 3,1 % | 0,9 % | −3,7 % | −6 % | −13,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 965 000 | 976 000 | 1 084 000 | 1 144 000 | 1 072 000 |
Virallinen nimi
7.6.1995
Osakeyhtiö
Kankaanpää
Katso kartallaPäätoimiala
Jätehuolto
Jätteen sijoittaminen kaatopaikalle tai pysyvä varastointi (38320)
Y-tunnus:
23.3.1995
Ennakkoperintärekisteri:
6.2.2008
Verohallinnon perustiedot:
23.3.1995
Työnantajarekisteri:
1.4.1995
Kaupparekisteri:
7.6.1995
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.1995
Pohjois-Satakunnan Jätteidenkäsittely Oy on perustettu vuonna 1995. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kankaanpää, ja pääasiallinen toimiala Jätehuolto.
Yhtiön Pohjois-Satakunnan Jätteidenkäsittely Oy liikevaihto oli 1,07 miljoonaa ja tilikauden tulos -146 tuhatta. Liikevaihto laski 6,3%. Liikevoittoprosentti oli -13,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää