Päätoimipaikka
Kokenut isännöitsijä Pielavedellä ja Iisalmessa. P. Poussu Oy on Pielavedellä ja Iisalmessa toimiva isännöitsijätoimisto, joka palvelee taloyhtiöitä vuosikymmenien kokemuksella kaikessa isännöintiin liittyvässä. Ota yhteyttä!
+9,6 %
−38 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 99 000 | 108 000 | 115 000 | 83 000 | 91 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −2 % | 9,1 % | 6,5 % | −27,8 % | 9,6 % |
Liiketulos, € | - | 4 000 | −1 000 | −8 000 | −11 000 |
Tilikauden tulos, € | −1 000 | 3 000 | −1 000 | −8 000 | −11 000 |
Käyttökate, % | 0,3 % | 4,3 % | - | −8,6 % | −11,8 % |
Liikevoitto, % | 0,3 % | 4,3 % | - | −8,6 % | −11,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 99 000 | 108 000 | 115 000 | 83 000 | 91 000 |
Virallinen nimi
13.8.1997
Osakeyhtiö
Pielavesi
Katso kartallaPäätoimiala
Isännöitsijätoimisto
Muu kiinteistöalan toiminta palkkio- tai sopimusperusteisesti (68320)
Y-tunnus:
2.7.1997
Verohallinnon perustiedot:
2.7.1997
Kaupparekisteri:
13.8.1997
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
2.6.1997
P. Poussu Oy on perustettu vuonna 1997. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Pielavesi, ja pääasiallinen toimiala Isännöitsijätoimisto.
Yhtiön P. Poussu Oy liikevaihto oli 91 tuhatta ja tilikauden tulos -11 tuhatta. Liikevaihto nousi 9,6%. Liikevoittoprosentti oli -11,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää