Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+29 %
+167 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 107 000 | 111 000 | 111 000 | 110 000 | 142 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 72,6 % | 3,7 % | 0 % | −0,9 % | 29,1 % |
Liiketulos, € | 4 000 | 13 000 | −6 000 | −6 000 | 4 000 |
Tilikauden tulos, € | 3 000 | 10 000 | −6 000 | −6 000 | 4 000 |
Käyttökate, % | 4,3 % | 11,9 % | −5,2 % | −4,6 % | 2,8 % |
Liikevoitto, % | 4,3 % | 12 % | −5,2 % | −4,6 % | 2,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 111 000 | 111 000 | 110 000 | 71 000 |
Virallinen nimi
28.1.2009
Osakeyhtiö
Turku
Katso kartallaPäätoimiala
Invataksi
Tieliikenteen muu kuin säännöllinen henkilökuljetus (49320)
Y-tunnus:
21.1.2009
Ennakkoperintärekisteri:
21.1.2009
Verohallinnon perustiedot:
12.2.2009
Työnantajarekisteri:
1.2.2009
Kaupparekisteri:
28.1.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2009
Antin Invataksi Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Turku, ja pääasiallinen toimiala Invataksi.
Yhtiön Antin Invataksi Oy liikevaihto oli 142 tuhatta ja tilikauden tulos 4 tuhatta. Liikevaihto nousi 29,1%. Liikevoittoprosentti oli 2,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää