Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+9,4 %
+88 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 172 000 | 133 000 | 169 000 | 203 000 | 222 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −30,4 % | −22,7 % | 27,1 % | 20,1 % | 9,4 % |
Liiketulos, € | 26 000 | −8 000 | 14 000 | 28 000 | 52 000 |
Tilikauden tulos, € | 22 000 | −2 000 | 16 000 | 24 000 | 45 000 |
Käyttökate, % | 15,2 % | −6 % | 8,8 % | 14,3 % | 23,7 % |
Liikevoitto, % | 15,2 % | −6 % | 8,8 % | 14,3 % | 23,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 133 000 | 169 000 | 203 000 | 222 000 |
Virallinen nimi
11.7.2019
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaHolVi Engineering Inc.
Päätoimiala
Insinööritoimisto, suunnittelutoimisto
Maa- ja vesirakentamisen tekninen palvelu (71122)
Y-tunnus:
11.7.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.8.2019
Verohallinnon perustiedot:
18.7.2019
Kaupparekisteri:
18.7.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.8.2019
insinööritoimisto HolVi Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Insinööritoimisto, suunnittelutoimisto.
Yhtiön insinööritoimisto HolVi Oy liikevaihto oli 222 tuhatta ja tilikauden tulos 45 tuhatta. Liikevaihto nousi 9,4%. Liikevoittoprosentti oli 23,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää