Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+29 %
+216 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 814 000 | 1 185 000 | 750 000 | 405 000 | 523 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −43,3 % | −34,7 % | −36,7 % | −46 % | 29,1 % |
Liiketulos, € | 160 000 | −138 000 | −84 000 | −143 000 | 186 000 |
Tilikauden tulos, € | 121 000 | −134 000 | −87 000 | −155 000 | 180 000 |
Käyttökate, % | 15,3 % | −3 % | −2 % | −19,5 % | 25,2 % |
Liikevoitto, % | 8,9 % | −11,6 % | −11,2 % | −35,2 % | 35,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 814 000 | 1 185 000 | 750 000 | - | - |
Virallinen nimi
28.12.2005
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Insinööritoimisto, suunnittelutoimisto
Yhdyskuntasuunnittelu (71121)
Y-tunnus:
7.12.2005
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2006
Verohallinnon perustiedot:
9.12.2005
Kaupparekisteri:
28.12.2005
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
11.9.2025
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2006
YmpäristöPalvelut Tuominen Oy on perustettu vuonna 2005. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Insinööritoimisto, suunnittelutoimisto.
Yhtiön YmpäristöPalvelut Tuominen Oy liikevaihto oli 523 tuhatta ja tilikauden tulos 180 tuhatta. Liikevaihto nousi 29,1%. Liikevoittoprosentti oli 35,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää