Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+0,7 %
+6 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/06 | 2022/06 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 65 000 | 96 000 | 345 000 | 461 000 | 464 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 47,7 % | 259,4 % | 33,6 % | 0,7 % |
Liiketulos, € | −3 000 | 34 000 | 282 000 | 396 000 | 405 000 |
Tilikauden tulos, € | −3 000 | 29 000 | 226 000 | 333 000 | 353 000 |
Käyttökate, % | −4 % | 36,1 % | 82,2 % | 86,2 % | 87,4 % |
Liikevoitto, % | −4,1 % | 36,1 % | 82,2 % | 86,2 % | 87,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | 461 000 | 464 000 |
Virallinen nimi
31.5.2017
Osakeyhtiö
Jyväskylä
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
31.5.2017
Ennakkoperintärekisteri:
31.5.2017
Verohallinnon perustiedot:
7.6.2017
Kaupparekisteri:
7.6.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2017
comcom.chat Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Jyväskylä, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön comcom.chat Oy liikevaihto oli 464 tuhatta ja tilikauden tulos 353 tuhatta. Liikevaihto nousi 0,7%. Liikevoittoprosentti oli 87,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää