Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+153 %
+400 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 81 000 | 65 000 | 56 000 | 40 000 | 101 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | −19,7 % | −13,8 % | −28,6 % | 152,5 % |
Liiketulos, € | 10 000 | 1 000 | −5 000 | −5 000 | 19 000 |
Tilikauden tulos, € | 8 000 | −3 000 | −1 000 | −5 000 | 15 000 |
Käyttökate, % | 13,5 % | 2,6 % | −7,5 % | −11,3 % | 19,4 % |
Liikevoitto, % | 13,5 % | 2,6 % | −7,5 % | −11,3 % | 19,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 81 000 | 65 000 | 56 000 | 40 000 | 101 000 |
Virallinen nimi
18.11.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Muu laitteisto- ja tietotekninen palvelutoiminta (62900)
Y-tunnus:
18.11.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2021
Verohallinnon perustiedot:
19.11.2020
Kaupparekisteri:
19.11.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2021
Visuri Creativity Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Visuri Creativity Oy liikevaihto oli 101 tuhatta ja tilikauden tulos 15 tuhatta. Liikevaihto nousi 152,5%. Liikevoittoprosentti oli 19,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää