Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−1,9 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 113 000 | 150 000 | 550 000 | 1 020 000 | 1 001 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 707,1 % | 32,7 % | 266,7 % | 85,5 % | −1,9 % |
Liiketulos, € | −32 000 | −56 000 | 90 000 | 237 000 | 11 000 |
Tilikauden tulos, € | −32 000 | −58 000 | 87 000 | 200 000 | - |
Käyttökate, % | −27,8 % | −36,9 % | 16,4 % | 23,3 % | 1,8 % |
Liikevoitto, % | −27,8 % | −36,9 % | 16,4 % | 23,3 % | 1,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 2 | 3 | 5 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 57 000 | 150 000 | 275 000 | 340 000 | 200 000 |
Virallinen nimi
29.9.2019
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaViilu Solutions Inc.
Päätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
29.9.2019
Ennakkoperintärekisteri:
29.9.2019
Verohallinnon perustiedot:
4.10.2019
Työnantajarekisteri:
1.5.2020
Kaupparekisteri:
4.10.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2020
Viilu Solutions Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 5 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 66,7% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää