Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+48 %
−21 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | - | 322 000 | 262 000 | 287 000 | 425 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 0 % | −18,6 % | 9,5 % | 48,1 % |
Liiketulos, € | −1 000 | 283 000 | 104 000 | 147 000 | 155 000 |
Tilikauden tulos, € | −1 000 | 216 000 | 99 000 | 127 000 | 100 000 |
Käyttökate, % | - | 88,1 % | 44,6 % | 55,3 % | 39,1 % |
Liikevoitto, % | - | 88,1 % | 40,1 % | 51,6 % | 36,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | 1 | 1 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | 262 000 | 287 000 | 142 000 |
Virallinen nimi
20.11.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaUI+AI Ltd
Päätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
20.11.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2021
Verohallinnon perustiedot:
24.11.2020
Kaupparekisteri:
24.11.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2021
UI+AI Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön UI+AI Oy liikevaihto oli 425 tuhatta ja tilikauden tulos 100 tuhatta. Liikevaihto nousi 48,1%. Liikevoittoprosentti oli 36,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 200% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää