Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+16 %
−36 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 590 000 | 1 759 000 | 2 511 000 | 2 649 000 | 3 077 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 28,9 % | 10,6 % | 42,8 % | 5,5 % | 16,2 % |
Liiketulos, € | 186 000 | −101 000 | 319 000 | 253 000 | 374 000 |
Tilikauden tulos, € | 148 000 | −101 000 | - | 14 000 | 9 000 |
Käyttökate, % | 11,7 % | −5,7 % | 12,7 % | 9,6 % | 12,2 % |
Liikevoitto, % | 11,7 % | −5,7 % | 12,7 % | 9,6 % | 12,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 15 | 19 | 20 | 22 | 22 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 106 000 | 93 000 | 126 000 | 120 000 | 140 000 |
Virallinen nimi
3.10.2018
Osakeyhtiö
Jyväskylä
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
3.10.2018
Ennakkoperintärekisteri:
3.10.2018
Verohallinnon perustiedot:
10.10.2018
Työnantajarekisteri:
3.10.2018
Kaupparekisteri:
10.10.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
3.10.2018
RockOn Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Jyväskylä, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön RockOn Oy liikevaihto oli 3,08 miljoonaa ja tilikauden tulos 9 tuhatta. Liikevaihto nousi 16,2%. Liikevoittoprosentti oli 12,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 22 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää