Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+15 %
+15 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 170 000 | 179 000 | 188 000 | 196 000 | 225 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −2,9 % | 0 % | 10,6 % | 4,3 % | 14,8 % |
Liiketulos, € | 49 000 | 46 000 | 49 000 | 45 000 | 50 000 |
Tilikauden tulos, € | 39 000 | 36 000 | 37 000 | 33 000 | 38 000 |
Käyttökate, % | 27,9 % | 24,6 % | 24,9 % | 21,6 % | 20,9 % |
Liikevoitto, % | 29,4 % | 25,9 % | 26,6 % | 23,5 % | 22,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 170 000 | 179 000 | 188 000 | 196 000 | 225 000 |
Virallinen nimi
16.10.2017
Osakeyhtiö
Orimattila
Katso kartallaQuura Consulting
Quura Ltd
Päätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Laitteistokonsultointi ja käyttö- ja hallintapalvelut (62200)
Y-tunnus:
16.10.2017
Ennakkoperintärekisteri:
1.11.2017
Verohallinnon perustiedot:
20.10.2017
Kaupparekisteri:
20.10.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.11.2017
Quura Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Orimattila, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Quura Oy liikevaihto oli 225 tuhatta ja tilikauden tulos 38 tuhatta. Liikevaihto nousi 14,8%. Liikevoittoprosentti oli 22,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää