Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+147 %
+98 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/09 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 94 000 | 8 000 | 51 000 | 94 000 | 232 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | −91,5 % | 537,5 % | 84,3 % | 146,8 % |
Liiketulos, € | −10 000 | −194 000 | −166 000 | −91 000 | −2 000 |
Tilikauden tulos, € | −11 000 | −193 000 | −166 000 | −92 000 | −2 000 |
Käyttökate, % | −10,2 % | −2 616,3 % | −324,5 % | −97,3 % | −0,5 % |
Liikevoitto, % | −10,2 % | −2 616,3 % | −324,5 % | −97,3 % | −0,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 3 | 3 | 2 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 47 000 | 3 000 | 17 000 | 47 000 | - |
Virallinen nimi
9.10.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Tietojenkäsittelyinfrastruktuuri, tietojenkäsittely, palvelintilan vuokraus ja niihin liittyvät palvelut (63100)
Y-tunnus:
9.10.2020
Ennakkoperintärekisteri:
9.10.2020
Verohallinnon perustiedot:
29.10.2020
Työnantajarekisteri:
2.10.2020
Kaupparekisteri:
29.10.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
2.10.2020
Quickchannel Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Quickchannel Oy liikevaihto oli 232 tuhatta ja tilikauden tulos -2 tuhatta. Liikevaihto nousi 146,8%. Liikevoittoprosentti oli -0,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää