Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+16 %
−4 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 383 000 | 1 624 000 | 2 642 000 | 550 000 | 640 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 690,3 % | 0 % | 91 % | −79,2 % | 16,4 % |
Liiketulos, € | 66 000 | −187 000 | 163 000 | 26 000 | −119 000 |
Tilikauden tulos, € | 52 000 | −187 000 | 1 561 000 | 989 000 | 949 000 |
Käyttökate, % | 4,8 % | −11,5 % | 20,2 % | 4,9 % | −18,2 % |
Liikevoitto, % | 4,8 % | −11,5 % | 6,2 % | 4,9 % | −18,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | 2 | 32 | 4 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | 1 321 000 | 17 000 | 160 000 |
Virallinen nimi
10.3.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaSarviapila Capital
Päätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
10.3.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2020
Verohallinnon perustiedot:
1.7.2020
Työnantajarekisteri:
1.9.2023
Kaupparekisteri:
1.7.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.9.2023
Pandia Group Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Pandia Group Oy liikevaihto oli 640 tuhatta ja tilikauden tulos 949 tuhatta. Liikevaihto nousi 16,4%. Liikevoittoprosentti oli -18,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 4 työntekijää. Työntekijämäärä laski 87,5% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää