Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+150 %
+293 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 202 000 | 206 000 | 197 000 | 30 000 | 75 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 188,6 % | 2 % | −4,4 % | −84,8 % | 150 % |
Liiketulos, € | 134 000 | 131 000 | 104 000 | −15 000 | 33 000 |
Tilikauden tulos, € | 106 000 | 103 000 | 83 000 | −15 000 | 29 000 |
Käyttökate, % | 66,5 % | 64,1 % | 53,1 % | −49,8 % | 45,2 % |
Liikevoitto, % | 66,5 % | 64,1 % | 53,3 % | −49,8 % | 45,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 202 000 | 206 000 | 197 000 | 30 000 | 75 000 |
Virallinen nimi
19.5.2016
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Laitteistokonsultointi ja käyttö- ja hallintapalvelut (62200)
Y-tunnus:
19.5.2016
Ennakkoperintärekisteri:
19.5.2016
Verohallinnon perustiedot:
15.6.2016
Kaupparekisteri:
9.6.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
16.5.2016
PL-PRO Oy Ltd on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Oy PL-Pro Ltd.
Yhtiön PL-PRO Oy Ltd liikevaihto oli 75 tuhatta ja tilikauden tulos 29 tuhatta. Liikevaihto nousi 150%. Liikevoittoprosentti oli 45,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää